KURUMSAL

Etyer olarak 2013 yılında organik, hijyenik ve islama uygun kesim, kalite ve fiyatta öncü bir politika ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için İstanbul’da hizmete girmiş bulunmaktayız.

Kırmızı ve beyaz et ürünlerini, sağlıklı ve titiz bir şekilde hedef kitlemize sunmaktayız. Hedef kitlesini düşünen ve müşteri memnuniyetine dikkat eden firmamız, kırmızı ve beyaz et ürünlerinin yanı sıra şarküteri ürünleriyle hizmet eden bir et markettir.Kaliteye güvene önem veren hayvan alım ve kesimini islami şartlara uygun bir şekilde yapılmasına dikkat eden firmamız profesyonel bir ekip ile çalışmakta ve hijyenik şartlarda kaliteli ürünleri hedef kitlesine ulaştırmaktadır.

Misyonumuz

Hijyene verdiğimiz önem ve ileri teknoloji ile , kalite ve fiyatta öncü, tüketiciye değer veren, güvenini sağlayan ve sektörün istikrarlı bir şekilde gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Kuruluş felsefemizden taviz vermeden islama uygun, helal kesim, kaliteli, hijyenik üretim ile tüketici memnuniyetini kazanarak ulusal pazarda markalaşmaktır.

.....